Dealers

AUSTRIA

Name: Martin Stessl 

Phone:  +43 664 1058994

Email:  martin@fly-away.cc

CROATIA

Name: Attila Filipovits          

Phone: +36 20 9330877

Email:  filipati@freestart.hu

CYPRUS

Name: George Kalafatis       

Phone:   +357 99 738 181

Email: gkalafatis65@gmail.com

EGYPT

Name: Mohammed Hady      

Phone1:           +385994053010

Phone2:           +20 101 088 9300     

Email: chairman@hana-air.com

FINLAND

Name: Velimatti Friman       

Email: velimatti.friman@gmail.com

GREECE

Name: John Yeleyenides      

Phone:  +30 6977211155

Email: yeletext@otenet.gr

GREECE

Name:Panos Skiltisis

Phone:  +30 697 244 6046

Email: prel@otenet.gr

IRAN

Name: Y.Antessary   

Email: acob_aero@yahoo.com

ITALY

Name: Pino Musso    

Phone:  +39 335 628 7440     

Email: info@sicilyfly.it

KINGDOM OF SAUDI ARABIA

Name: Faisal AlZahrani       

Phone:  +966 50 100 0703

Email: faisal@up-aviation.com

LATVIA, LITHUANIA, ESTONIA

Name: Janis Maslovskis       

Phone:  +37129446915

Email: maslovskis@asserviss.lv

LATVIA, LITHUANIA, ESTONIA

Name: Janis Kaudze 

Phone:  +37129282272

Email: kaudze@asserviss.lv

NORWAY

Name: Helge-Arne Bekkemellem    

Phone:    +47 95846412

Email: hbekkeme@online.no

POLAND

Name:         Robert Zbikowski 

Email:         zbiki@wp.pl

ROMANIA

Name:         Vízaknai Sándor   

Phone:      +40 744 545 475

Email:         walexdoki@gmail.com

ROMANIA

Name:        Fülöp Zoltán

Phone:      +40744546003

Email:         fulopz.fly@gmail.com

ROMANIA

Name:         Szász Ferencz      

Phone:       +40 744 225434

Email:         apolloferi@freemail.hu

RUSSIA

Name:         Vassili Tarakanov 

Email:         info@airtrikes.net

SERBIA-MONTENEGRO

Name:         Preradovic Stevan 

Phone:       +381 24721041

Email:         kokobajs@eunet.yu

SLOVAKIA

Name:         Ladislav Horváth  

Email:         info@nimbus-paramotors.com

SLOVENIA

Name:         Mirkó Lebar

Phone:       +386 41388086

SOUTH-AFRICA

Name:         Terry Pappas        

Email:         apappas@iburst.co.za

SOUTH-AMERICA

Name:         Alberto Alarcón    

Email:         alberto@andesaircraft.com

 

SWEDEN

Name:         Robin Fjellström   

Phone:       +46 705481381

Email:         info@ul-bolaget.se

Email2:       robin@ul-bolaget.se

UKRAINE

Name:         Mikhail Sidoran    

Phone1:       +380960011777

Phone2:       +380509247342

Email:         airtrikes@ukr.net

Email2:       sidoran@ukr.net

UNITED ARAB EMIRATES

Name:         Mohamed Khalifa 

Phone:       +971 56 307 0007

Email:         shaheen1@emirates.net.ae

UNITED ARAB EMIRATES

Name:         László Tóth 

Phone:       +971 502120155

Email:         laszlototh@hungary.org

UNITED KINGDOM

Name: John Waite/Rob Grimwood of Exodus Aircraft 

Phone1:      +44(0)7949071149

E-mail:  john@catalystforcontent.com 
robert_grimwood@hotmail.com

USA

Name:Abid Farooqui

Phone1:           +18137868290

Phone2:           +1 (650) 293 7886

Email: abid@silverlightaviation.com

In order to continue to use the website, the use of cookies must be accepted Learn more

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás